PSY talks
Корисні матеріали для Вас
ЩО ЛЮДЯМ В ГОЛОВІ?

«Психотерапія для міста»: теми перших п'яти лекцій Володимира Станчишина
ЩО ВПЛИВАЄ НА ЧОЛОВІЧИЙ ПОТЯГ?

Що рідше сексуальні контакти — то нижчий рівень тестостерону
Коли йдеться про чоловічу сексуальність, ми мусимо розуміти, що це сукупність безлічі біологічних, психофізіологічних, душевних і емоційних реакцій, цілої низки переживань і вчинків, пов'язаних з проявом і вдоволенням статевого потягу.
5 ПРАВИЛ, ЯК СКАЗАТИ ЙОМУ «НІ» ВІД АННИ ШИЙЧУК

«Я не дам, я не дам, я не дам і не проси!» — ця пісенька, звісно, кумедний, але не дуже коректний варіант відмови. Якщо раптом коханий запалав пристрастю, а в тебе ні каплі бажання, звичайно, можна віджартуватися, але бажано призупинитися і зрозуміти конкретну причину.
НЕСТЫДНЫЕ ВОПРОСЫ: ОТВЕЧАЕТ СЕКСОЛОГ МАРГАРИТА СТЕЛЬМАШОВА

Впрекрасное время мы живем: все меньше табуированных тем для обсуждения с подругами.

Несмотря на нашу осведомленность в большинстве вопросов (от практик до нюансов гигиены и сексуальности), многие моменты так и остаются «стереотипными».
НОВИНИ БУДУТЬ ПОГІРШУВАТИСЬ. ЯК ЗРОЗУМІТИ СВОЇ ПОЧУТТЯ ПІД ЧАС КАРАНТИНУ

Карантин — складне випробування для кожного, бо ми позбавлені звичного ритму життя, обмежені у спілкуванні та постійно стривожені через новини. Нам страшно і сумно, ми можемо відчувати безпомічність та провину, натомість забуваючи про радість.
ЯК ДОЗРІТИ ДО ЖИТТЯ: ЧОМУ ВАМ ПОТРІБЕН ЕМОЦІЙНИЙ ІНТЕЛЕКТ І ХТО ТАКА ЗРІЛА ОСОБИСТІСТЬ

Як вижити у скаженому світі, зберегти психіку неушкодженою та ще й отримувати від цього всього задоволення? У першому епізоді – про те, як стати зрілою особистістю та навіщо це потрібно. Platfor.ma ділиться найцікавішим.
«КОРІНЬ «ПСИХО-» ДОСІ ЛЯКАЄ БАГАТЬОХ", – ПСИХОЛОГ АННА ШИЙЧУК ПРО ТОНКОЩІ ТА СТЕРЕОТИПИ ЇЇ ПРОФЕСІЇ

Уявлення про те, що ходити до психолога це забаганка чи щось непристойне, все ще є в нашому суспільстві. Натомість на Заході – це звична справа. Про стереотипи, а також коли й кому варто звернутися до психолога та як обрати свого, розповіла «Репортеру» психолог і психотерапевт Анна Шийчук.
Made on
Tilda