PSY talks
Стресостійкість: розвиток емоційної регуляції
Анастасія Широка

27.02.2020 / 19:00 / ЛЬВІВ
Життя в сучасному суспільстві набрало шаленого темпу, що починає загрожувати не тільки нервово-психічному, але і фізичному здоров'ю людей. Щоб ефективно справлятися зі стресом, необхідно певною мірою вдосконалити наші психічні процеси мислення.
27 лютого ми займемось розвитком практичних навичок, які допоможуть "не зійти з глузду" у нашому надшвидкому темпі життя та зберегти своє психічне та фізичне здоров'я.
ПРО ЩО ДІЗНАЄТЕСЬ:
Три лінії емоційної регуляції, про які важливо знати кожному.
Що таке варіабельність серцевого ритму? І як від нього залежить наша здатність заспокоюватися?
Чому важливо вміти розпізнавати, керувати та виражати свій стан суму, болю чи зрості?
Всі говорять про нього, кожна людина його відчувала, але майже ніхто не задумується, що саме являє собою стрес"
Ганс Сельє
ПОПРАКТИКУЄМО:
Ефективні та науково підтверджені практики емоційної регуляції.
Дихальні практики, практики зосередженого спостереження та турботливого ставлення до себе.
Інші можливості емоційної регуляції, про які Ви знаєте, але в потрібний момент не завжди свідомо обираєте.
АНАСТАСІЯ ШИРОКА
Психологиня, кандидат психологічних наук, викладачка кафедри психології та психотерапії Українського католицького університету, редакторка «Дайджесту здоров'я», тренерка Нової поліції, спікерка «Пластового освітнього форуму», інших заходів та громадських ініціатив, авторка наукових та науково-популярних публікацій.
КОЛИ: 27.02.2020; 19:00-20:30.
ДЕ: м. Львів, вул. Володимира Винниченка, 1 (Львівська обласна бібліотека для дітей).
Вартість участі
⚫ Якщо Ви попередили про свою відсутність за 3 доби до події - оплата повертається у розмірі 90% вартості квитка. В іншому випадку - оплата не підлягає поверненню.
Стрес – це не те, що з вами трапилось, а те, як ви це сприймаєте
Ганс Сельє
Корисні відео для вас
  • Як перетворити стрес на свого друга. Келлі МакҐоніґал
    Стрес. Від нього серце калатає швидше, дихання прискорюється, а на чолі виступає піт. Тоді як стрес перетворили у ворога здоров'я, нові дослідження стверджують, що стрес не шкідливий, якщо ви у це повірите. Психолог Келлі МакҐоніґал закликає змінити наше ставлення до стресу та пропонує давно забутий засіб боротьби зі стресом - спілкування
  • Як зберігати спокій, знаючи, що ви зазнаєте стресу. Деніел Левітін
    Ви самі не свої, коли перебуваєте у стресовій ситуації. Насправді, ваш мозок еволюціонував протягом тисячоліть для того, щоб виділяти кортизол в стресових ситуаціях, перешкоджаючи раціональному, логічному мисленню, але потенційно допомагаючи вам вижити, скажімо, під час нападу лева. Невролог Деніел Левітін вважає, що існує спосіб уникнути суттєвих помилок у стресових ситуаціях, коли ваше мислення затьмарюється , тобто в передсмертний період . "Усі ми час від часу зазнаємо невдачі", - говорить він. "Cуть полягає в тому, щоб думати заздалегідь про можливість цих невдач."
  • 10 хвилин зосередження - ось усе, що потрібно. Andy Puddicombe
    Коли востаннє ви анічогісінько не робили протягом цілих 10 хвилин? Не надсилали повідомлення, не спілкувались і навіть не думали? Фахівець із зосередження Енді Паддікомбе описує могутню силу одного прийому: потрібно освіжити розум протягом 10 хвилин на день, усього лиш зосередивши увагу та відчувши теперішній момент. (Немає жодної потреби розкурювати ладан чи сидіти у дивній позі)
  • Як стрес впливає на ваш мозок. Madhumita Murgia
    Стрес - це не завжди погано; він може створити порив додаткової енергії та уваги, як тоді, коли ви граєте у командні ігри чи повинні говорити перед публікою. Та коли це триває довгий час, стрес почне змінювати ваш мозок. Мадхуміта Мурджія показує, як хронічний стрес впливає на розмір мозку, його структуру та функціонування, навіть на генетичному рівні
  • Як стрес впливає на ваше тіло. Sharon Horesh Bergquist
    Наша реакція на стрес створена, щоб дати нам заряд підвищеної пильності та енергії, щоб ми виклались на всі сто. Та стрес - це не завжди добре. Коли він виникає занадто часто і триває занадто довго, стрес може пошкодити буквально кожну частину вашого тіла. Шерон Гореш Беркіст дає нам змогу поглянути, що ж відбувається всередині нашого тіла, коли ми під впливом хронічного стресу
Корисні статті для вас
  • 10 композицій, які найкраще знімають стрес — дослідження нейробіологів
    Якщо ви відчуваєте, як стрес поїдає вас зсередини, просто увімкніть цю музику, і від нього й сліду не залишиться.
  • Як просто та доступно розказати дитині про стрес, вибухові емоції та способи їх опанування.
    Why Do We Lose Control of Our Emotions?
  • Як швидко впоратися зі стресом
    Гострий миттєвий стрес, спровокований конфліктом, напруженими переговорами, помилковими діями, новим завданням викликає сильне напруження, тривогу і негативні емоції, з якими ми не можемо впоратися. Нам природно хочеться скоріше вирішити ситуацію і вийти з цього стану. Впоратися самостійно з таким стресом можливо, і це не так складно. Головне - робити, а не ігнорувати себе, свої переживання і не сподівається, що саме пройде.

  • Як розпізнати стрес?
    Як зрозуміти, чи трапився стрес, якщо я потрапив в пробку по дорозі на роботу або ж після конфлікту з колегами ...
Дякую за цікавість до нашого заходу!
Андрій Рижих
Керівник PSY talks
Якщо у Вас виникнуть запитання, будь ласка, зв'яжіться з нами у зручний для Вас спосіб:
TelegramWhatsAppViberMessengerEmail+380980002318
Made on
Tilda