PSY talks
Психологічна допомога потерпілим від війни
Психотерапевтка Лариса Дідковська
9 листопада / 19:00 / Online
Для кого:
  • Для людей, які за сферою своєї діяльності дотичні до проблем адаптації населення при зміні їх місця проживання (психологи, соц. працівники)
  • Для людей, яким довелось змінити місце проживання (переїхати до іншої країни або до іншого населеного пункту в межах своєї країни)
  • Для людей, які стали учасниками міграційних процесів в середині країни (люди, які приймали внутрішньо переміщених осіб та люди, які живуть в місцях, які надали прихисток переміщеним особам)
Про що будемо говорити:
  • Психологічні проблеми внаслідок вимушеного переїзду та зміни місця проживання: чого очікувати, як діяти, чи можна уберегтись або підготуватись?
  • Самодопомога та допомога психолога/психотерапевта: як можна зарадити проблемі самостійно, а коли необхідна фахова психологічна допомога і як її правильно надати? Що обов'язково має знати і вміти психолог/психотерапевт?
  • Психологічні проблеми у батьків та дітей внаслідок переїзду: типові реакції, ознаки стресу й порушення адаптації; як зробити процес адаптації менш кризовим, більш ефективним; як допомогти дитині впоратись з складнощами; як психологічний стан батьків впливає на стан дитини; чим можуть допомогти батьки, а чим корисний психолог/психотерапевт, і коли до нього важливо звернутись?
ЛАРИСА ДІДКОВСЬКА
Спікерка
Практикуючий психолог, психотерапевт, президент Української асоціації Гештальт-терапії, голова секції Гештальт-психотерапії Української спілки психотерапевтів, навчаючий терапевт, супервізор УСП, член та сертифікований тренер Європейської асоціації психотерапії, кандидат психологічних наук, викладачка кафедри психології ЛНУ ім. І. Франка (Львів), декан Філософського факультету Українського Вільного Університету (Мюнхен).
Відгуки учасників про спікерку
Фото з заходів спікерки
Вартість участі
Якщо Ви попередили про свою відсутність за 3 добу до події - оплата повертається у розмірі 90% вартості квитка. В іншому випадку - оплата не підлягає поверненню.

Відеозапис не передбачений.
Лояльний
Просимо поширити інформацію про захід
250 грн
До реєстрації
Загальний
Нічого поширювати не просимо
300 грн
До реєстрації
Реєстрація
Оберіть зручний спосіб реєстрації
(відеозапис не передбачений.)
9 листопада; 19:00-20:30
Online (вебінар в ZOOM)

Telegram
Viber
Корисні матеріали для Вас
від Лариси Дідковської
ОСНОВИ ПСИХІЧНОГО ЗДОРОВ'Я
Про швидкоплинний ритм сучасного життя та як зберегти своє психічне здоров'я
ПРО РІВНОВАГУ У СІМЕЙНОМУ ЖИТТІ
Говоримо про рівновагу у сімейному житті
БАЛАНС МІЖ ХОЧУ І ТРЕБА, ЯК НЕ ЗДУРІТИ У СВІТІ
Про швидкоплинний ритм сучасного життя та як зберегти своє психічне здоров'я.
ЩАСТЯ ЗАЛЕЖИТЬ ВІД НАС
Для чого потрібна сім'я? Як зробити свою сім'ю щасливою? Як порозумітися чоловікові та жінці? Які зовнішні чинники впливають на сімейні відносини? І яка роль сімейного психолога у вирішенні простих і непростих життєвих ситуацій?
ПРО СЕКСУАЛЬНЕ ВИХОВАННЯ ДІТЕЙ
Діти самі ставитимуть питання тоді, коли це буде для них актуально. Тоді треба буде на них відповідати без дорослого страху, сорому, відповідати на мові, яка зрозуміла для дитини і простими, чесними фразами
НОРМАЛЬНИЙ СТРАХ. Броньовані Жовті Кеди
Нормальний страх. Щоб навчитися його відрізняти від замаскованого під нормальний, ми вирушили до однієї з найкрутіших психологів України. Лариса Дідковська і серія, яка зменшує очі страху
    Made on
    Tilda