PSY talks
Sex Education UA 2.0
1 червня 2019 ЛЬВІВ
Друга всеукраїнська конференція на тему сексуальної освіти
Що це?
Друга всеукраїнська конференція на тему сексуальної освіти. Ми повертаємось, щоб цього разу говорити ще відвертіше, зачіпати ще інтимніші теми. Без комплексів і табу.
Про конференцію
6 годин теорії і практики
Лекції, майстер-класи, тренінги
120+ учасників
Львів
Вік: 18-54 роки
70% - жінки, 30% - чоловіки
7 спікерів - фахівців своєї справи
Лариса Дідковська, Ігор Корнієнко, Ірина Семків, Катерина Балінська, Вікторія Гупалоська, Ольга Авраменко, Анна Кравчук
2 паралельні секції виступів

Зал на 120 осіб, зал на 60 осіб
Вартість квитків
Від 500 до 800 грн.
Організатори
Sex Education UA,
PSY talks
3500+ підписників в соц. мережі
30+ успішно проведених подій
Спонсорські пакети
Стандарт
Вартість та включені можливості
500 грн.
 • Згадування партнера на сторінці в соц. мережі
 • Згадування партнера фестивалю ведучим на відкритті, лінійках тренерів, закритті фестивалю
 • Можливість надати подарунки (подарункові сертифікати) для урочистого вручення їх учасникам під час розігрування подарунків (шляхом лотереї)
 • Можливість проведення конкурсу-розігрування подарунків від партнера в соцмережі
Оптимальний
Вартість та включені можливості
1000 грн.
 • Згадування партнера на сторінці в соц. мережі
 • Згадування партнера фестивалю ведучим на відкритті, лінійках тренерів, закритті фестивалю
 • Можливість надати подарунки (подарункові сертифікати) для урочистого вручення їх учасникам під час розігрування подарунків (шляхом лотереї)
 • Можливість проведення конкурсу-розігрування подарунків від партнера в соцмережі
 • Розміщення рекламних матеріалів (буклети/візитки) на реєстраційному столі
Преміальний
Вартість та включені можливості
2000 грн.
 • Згадування партнера на сторінці в соц. мережі
 • Згадування партнера фестивалю ведучим на відкритті, лінійках тренерів, закритті фестивалю
 • Можливість надати подарунки (подарункові сертифікати) для урочистого вручення їх учасникам під час розігрування подарунків (шляхом лотереї)
 • Можливість проведення конкурсу-розігрування подарунків від партнера в соцмережі
 • Розміщення рекламних матеріалів (буклети/візитки) на реєстраційному столі
 • Можливість розміщення рекламних площин (банер/павук) в залах
 • Можливість розміщення інформації про ваші послуги в e-mail розсилці учасникам конференції (31.05)
Спікери та теми виступів
ЛАРИСА ДІДКОВСЬКА
Практикуючий психотерапевт, президент Української асоціації Гештальт-терапії, голова секції Гештальт-психотерапії Української спілки психотерапевтів, навчаючий терапевт, супервізор УСП в напрямку гештальт-психотерапія, член та сертифікований тренер Європейської асоціації психотерапії, член Онтарійської асоціації консультантів психометристів та психотерапевтів, член Канадської асоціації групових психотерапевтів, кандидат психологічних наук, доцент кафедри психології ЛНУ ім. І. Франка, психолог з 30-річним досвідом.
ІГОР КОРНІЄНКО
Кандидат психологічних наук, завідувач кафедри практичної психології Львівського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, голова Асоціації практикуючих психологів Львівської області. Напрямом роботи є керівництво психологічною службою області; консультативно-методична допомога з питань психологічного супроводу; допомога органам управління у плануванні освітньої діяльності та вирішенні проблемних ситуацій.
ІРИНА СЕМКІВ
Практикуючий психолог, психотерапевт за напрямком Юнгіанського психоаналізу. Кандидат психологічних наук, доцент кафедри психології та психотерапії Українського католицького університету. Автор/співавтор навчальних та розвивальних проектів щодо стосунків, таких як: «Майстерня стосунків», «Бути з іншим залишаючись собою», «Психологічна школа майстерність у комунікації та стосунках» та ін.
ВІКТОРІЯ ГУПАЛОВСЬКА
Практикуючий психолог, психотерапевт, біолог-фізіолог, доцент кафедри психології ЛНУ ім. Івана Франка, кандидат психологічних наук, дійсний член Української спілки психотерапевтів, Міжрегіонального товариства сприяння розвиткові символдрами, Асоціації практикуючих психологів України, Інституту системної терапії. Близько 20 років займається дослідженнями сексуальності людини, 17 років читає лекційний курс для студентів про психологію сексуальності.
ОЛЬГА АВРАМЕНКО
Психологиня, тренерка та невтомна дослідниця питань сексуального виховання в Україні, авторка курсу "Психологія на пальцях, координаторка проектів PSY talks та Sex Education UA.
Клінічний психолог, кандидат у психотерапевти за методом символдрама (Кататимно-імагінативна психотерапія), БДСМ-практик
БАЛІНСЬКА КАТЕРИНА
Медичний психолог, директор і засновниця центру жіночої досконалості «Афродіта», сертифікований тренер Міжнародної Федерації Імбілдінгу, автор книги «Я щаслива жінка».

КОЛИ: 01.06.2019, субота, 10:00-17:00
ДЕ: м. Львів, площа Міцкевича, 1 (Готель "Жорж")
Програма конференції
1 червня 2019 ЛЬВІВ
09:00 – 10:00
Реєстрація учасників
10:00 – 10:50
"Сексуальне благополуччя vs наші комплекси"
Ігор Корнієнко, кандидат психологічних наук, завідувач кафедри практичної психології Львівського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, голова Асоціації практикуючих психологів Львівської області.
Поділимось багаторічним досвідом у темах:
▪ Сексуальність: що це і чому так важливо?
▪ Як зберегти сексуальне здоров'я.
▪ Роль психологічних та фізіологічних факторів у формуванні нашої сексуальності.
▪ Сексуальні комплекси чоловіків та жінок: усвідомити та подолати.
11:00–11:50
"Хімія любовних стосунків: інструкція з використання"
Ірина Семків, практикуючий психолог, психотерапевт за напрямком Юнгіанського психоаналізу. Кандидат психологічних наук, доцент кафедри психології та психотерапії Українського католицького університету. Автор/співавтор навчальних та розвивальних проектів щодо стосунків, таких як: «Майстерня стосунків», «Бути з іншим залишаючись собою», «Психологічна школа майстерність у комунікації та стосунках».
Кохання, це те, що приносить у наше життя зміни – інколи розвиткові, а інколи руйнівні, інколи надихаючі, а інколи такі, які призводять до апатії. Кохання, «робить щось з нами», але нам подекуди важко «робити щось з ним». Любов переживається на різних рівнях, але неминучо та постійно переживання закоханості та кохання супроводжують різноманітні хімічні процеси в нашому організмі.

Згідно з дослідженнями рівень деяких гормонів у тих, хто перебуває на першій стадії закоханості такий самих, які і людей, які мають психіатричний діагноз нав'язливого розладу. Так, кохання – це інколи про нав'язливість, про божевілля, про втрату відчуття реальності, про параною і про багато іншого...

▪ Протягом лекції буде нагода ознайомитись з тим, що відбувається з людиною на фізіологічному рівні на різних стадіях кохання і як це проявляється на емоційному, розумовому та поведінковому рівнях.
▪ Зможете дати собі відповіді на запитання «Чому я постійно думаю про цю людину?», «Чому я не можу викинути з голови своє перше кохання?», «Чому він мене так сильно ревнує?» та багато інших...
▪ Знаючи про те, як на нашу поведінку та емоції впливають фізіологічні процеси в організмі ми отримуємо шанс регулювати цю поведінку, усвідомлюючи та аналізуючи те, що відбувається у стосунках, ставитись з розумінням і до себе і до партнера.
12:00 – 13:10
"Про сексуальне виховання дітей: важливе, актуальне та неоднозначне"
Лариса Дідковська, практикуючий психотерапевт, президент Української асоціації Гештальт-терапії, голова секції Гештальт-психотерапії УСП, навчаючий терапевт, супервізор УСП в напрямку гештальт-психотерапія, член та сертифікований тренер Європейської асоціації психотерапії, член Канадської асоціації групових психотерапевтів, кандидат психологічних наук, доцент кафедри психології ЛНУ ім. І. Франка, психолог з 30-річним досвідом.
Розвіємо міфи та стереотипи про:
▪ Правильне сексуальне виховання у сім'ї, його цілі та користь.
▪ Особливості ставлення до сексуальної орієнтації, статевої та гендерної ідентичністі. Роль генетики, гормонів, батьків та оточуючих у їх формуванні.
▪ Дитяча мастурбація. Як і чому діти проявляють інтерес до своїх геніталіїв. Що робити, як реагувати?
▪ Коли і як говорити з дитиною про секс, сексуальність, стосунки? Як відповідати на незручні питання та що важливо врахувати.
13:10 – 14:00
Обід
14:00 – 15:20
"Практичний імфітнес (імбілдинг)" (зал 1)
Катерина Балінська, медичний психолог, директор і засновниця центру жіночої досконалості «Афродіта», сертифікований тренер Міжнародної Федерації Імбілдінгу, автор книги «Я щаслива жінка».
Про вправи, які допомагають бути здоровими, пристрасними і врівноваженними!

Ми можемо бути різними і несхожими одна на другу, але обов'язково володіючими навичками, які дозволяють формувати абсолютно незвичайний і унікальний світ сексуальної гармонії у взаєминах з коханим Чоловіком.

ПРИЧИНИ відвідати захід:
▪ Хочете зробити своє сексуальне життя яскравішим?
▪ Хочете знати як запобігти опущенню внутрішніх органів?
▪ Ви нещодавно народили дитинку і хотіли би як наскорше відновитись?
▪ Або навпаки підготоватись до здорової та щасливої вагітності?
▪ Дізнатись як народити легко?
▪ Прагнете навчитись основним практикам для подальшого самостійного тренування?

ЩО ВИ ОТРИМАЄТЕ, пройшовши тренінг:
▪ Набір основних вправ, за допомогою яких зможете тренуватись самостійно
▪ Дізнаєтесь чим відрізняються різні методики та як зробити правильний вибір
▪ Дізнаєтесь всі нюанси жіночої анатомії
▪ Дізнаєтесь як правильно використовувати тренажери, щоби тренуватись ефективно та не нашкодити своєму тілу
14:00 – 15:20
"SEX-talks: навіщо і з ким" (зал 2)
Ольга Авраменко, психологиня, тренерка та невтомна дослідниця питань сексуального виховання в Україні, авторка курсу "Психологія на пальцях", координаторка проектів PSY talks та Sex Education UA.
Розповімо як говорити про секс і пояснимо чому так важливо називати секс сексом.
▪ Чому ми боїмось вільно говорити про секс?
▪ Як це робити правильно?
▪ В розмові з дітьми, друзями, батьками чи колегами називати речі однаково?
▪ Яке значення має мова у культурі згоди?
▪ І нарешті який же тип сексуальної мови у вас?
15:30 – 16:20
"Про жіночу сексуальність та отримання задоволення" або "Таємниці оргазму. Як досягти і досягати оргазму?" (зал 1)
Вікторія Гупаловська, практикуючий психолог, психотерапевт, біолог-фізіолог, доцент кафедри психології ЛНУ ім. Івана Франка, кандидат психологічних наук, дійсний член Української спілки психотерапевтів, Міжрегіонального товариства сприяння розвиткові символдрами, Асоціації практикуючих психологів України, Інституту системної терапії. Близько 20 років займається дослідженнями сексуальності людини, 17 років читає лекційний курс для студентів про психологію сексуальності.
Запропонуємо взяти участь у практичній вправі та дамо відповіді питання:
▪ Що таке оргазм та які бувають види оргазмів.
▪ Які унікальні особливості у жіночого оргазму.
▪ Коли оргазм не настане і чому?
▪ Кого і чому називають фригідними?
▪ Що є нормальним, а що поза межами норми?
▪ Як правильно / краще: з оргазмом чи без?
▪ Яке значення тілесного та не тілесного в оргазмі.
▪ «Для чого мені той оргазм?» та його «Наслідки».
15:30 – 16:20
"BDSM: гра, світогляд чи сексуальне відхилення?" (зал 2)
Анна Кравчук, клінічний психолог, кандидат у психотерапевти за методом символдрама (Кататимно-імагінативна психотерапія), БДСМ-практик
Розкажемо, а може й покажемо, що таке BDSM, а також:
▪ Чим людей приваблюють такі практики і чому вони на них погоджуються?
▪ Наскільки важливим є дотримання техніки безпеки?
▪ Чим особливими є стосунки людей, які практикують БДСМ?
16:30 – 17:00
Закриття конференції
1 червня, 09:00-17:00

Львів, Площа Міцкевича, 1 (Готель "Жорж")
Тел.: +380980002318 (Viber, Telegram, WhatsApp), +380631786487 (Андрій)
E-mail: support@psytalks.info
Facebook Messenger - m.me/psytalks.info
Made on
Tilda