Відеозапис вебінару "Як говорити з дітьми про секс?"

200,00
грн.
Згадайте, як і коли ви дізнались про секс? Що ви відчували при цьому? Чи достатньо інформації мали? Чи вчасно отримали знання, які потрібні, щоб підготуватись до дорослих вчинків?

☝️А хочете щоб ваші діти адекватно дізнавались про статеві стосунки, отримували достовірну інформацію, були готові до стосунків, до незручних розмов з однолітками, до можливих небезпечних ситуацій?

Є один супер дієвий спосіб, працює беззаперечно і під вашим повним контролем.

Вам потрібно буде лише зрозуміти, як і коли правильно говорити з дітьми про секс та сексуальність відповідно до вікових норм, як доносити інформацію і в якій кількості без сорому та конфліктів.

Запитаєте, як і де про це послухати і скільки часу на все це потрібно?

Приходьте на наш захід "Як говорити з дітьми про секс".

⌛️ Виділіть 1,5 години для себе та майбутнього своїх дітей, щоб отримати практичну інформацію в інтерактивному режимі від фахівця з сексуальної освіти.
----------
Спікерка:
МАРТА ОНИШКЕВИЧ - психологиня, тренерка з сексуальної освіти та soft skills, кандидатка у психотерапевти за напрямком "Психоаналіз", членкиня Національної Психологічної Асоціації, співорганізаторка освітньої платформи з психології і сексуальної освіти PSY talks. Більше інформації можна дізнатись на сайті http://psytalks.info/marta-psy-ua.
----------
ТИП ЗАХОДУ: вебінар
----------
КОЛИ: 11 серпня / чт / 19:00-20:30
ДЕ: Online
----------
ВАРТІСТЬ:
- 200 грн (10 квитків)
- 250 грн
----------
Організатори:
Психологиня Марта Онишкевич
PSY talks. Платформа з психології
----------
РЕЄСТРАЦІЯ:
Telegram: https://t.me/psytalksbot?start=ZGw6MTAxNjk1
або
Viber: https://direct.smartsender.com/redirect?continue=viber%3A%2F%2Fpa%3Fcontext%3DZGw6MTAxNjk1%26chatURI%3Dpsytalksbot
або
Fscebook: https://m.me/537376149929546?ref=ZGw6MTAxNjk1
Made on
Tilda