Про спікерів наших заходів
та наших колег психологів, психотерапевтів, тренерів, коучів
Олена Богацька
Клінічний психолог вищої категорії, 23+ роки практичного досвіду. Психотерапевт Єдиного реєстру психотерапевтів Європи (EAP). Член Всесвітньої Асоціації психотерапевтів (WCPC). Працювала у зоні АТО у складі Міжнародної гуманітарної медичної організації «Лікарі без кордонів» (MSF).
Лариса Дідковська
Практикуючий психолог, психотерапевт, президент Української асоціації Гештальт-терапії, голова секції Гештальт-психотерапії Української спілки психотерапевтів, навчаючий терапевт, супервізор УСП, член та сертифікований тренер Європейської асоціації психотерапії, кандидат психологічних наук, викладачка кафедри психології ЛНУ ім. І. Франка (Львів), декан Філософського факультету Українського Вільного Університету (Мюнхен).
Анна Шийчук
Психолог, психотерапевт (позитивна психотерапія, гештальт-терапія) та автор програм про психологію стосунків та емоційний інтелект на Urban Space Radio #нуяктобісказати, досвід приватної практики: 8 років, член Всесвітньої Асоціації Позитивної Психотерапії (WAPP)
Влада Бедрата
Сертифікований медіатор від Українського Центру Медіації та від Промислово-торгівельної палати Мюнхена та Верхньої Баварії.
Володимир Станчишин
Психолог, психотерапевт (когнітивно-поведінкова терапія), керівник центру психічного здоров'я «Лабораторія змін», спікер проєкту «#Психотерапія_для_міста»
Ілля Ягіяєв
Кандидат психологічних наук, асистент факультету психології Київського національного університету імені Тараса Шевченка
Маргарита Стельмашова
Клінічний психолог, сексолог, спеціаліст групової психоаналітичної терапії, член секції сексології і терапії сексуальних розладів, член спілки психологів і психотерапевтів України
Анастасія Широка
Психологиня, кандидат психологічних наук, доцент кафедри психології та психотерапії Українського католицького університету, тренерка Нової поліції, спікерка «Пластового освітнього форуму», інших заходів та громадських ініціатив, авторка наукових та науково-популярних публікацій.
Тетяна Завада
Психолог, кандидат психологічних наук, викладач кафедри психології та психотерапії Українського католицького університету, організатор проекту Школа психолога в УКУ, дійсний член Української Спілки Психотерапевтів, а також Інституту розвитку символдрами та глибинної психології.
Наталка Шпот
Психолог, гештальт-терапевт, бізнес-тренер, викладач Lviv Business School (LvBS). Автор тренінгових програми у компаніях SoftServe, Intellias, Prosteer Group та консультаційних проектів з організаційного розвитку. Розробляє та проводить авторські тренінги та програми з розвитку soft skills.
Анна Мозгова
Сертифікований та акредитований гештальт-терапевт (ВОППГП), магістр клінічної психології (КНУ ім.Т.Шевченка), спеціалізації «Робота з розладами харчової поведінки в гештальт-терапіїї», «Сексологія в гештальт-підході»,
член Асоціації лікарів і психологів «Розлади харчової поведінки: терапія та превенція».
Наталія Городецька
Психолог, психотерапевт за методом гештальт терапії. Фахівець у Психотерапевтичний центр Верде
Катерина Алєйнікова
Студентка спеціальності психологія Львівського Національного Політехнічного Університету, організатор подій психологічного спрямування, бере активну участь у різноманітних тренінгах та навчальних курсах з психології. Сфера інтересів: дослідження впливу фізіологічних порушень мозку на психічне здоров'я людини.
Наталія Дзьоба
Клінічний психолог, інтерн-психотерапевт у методі КПТ, EMDR терапії та схема терапії. Фахівець у Медичний центр "Мед Парк"
Наталія Костюченко
Лікар-психіатр, психотерапевт в психодинамічному напрямку, к.м.н., член Української спілки психотерапевтів, асистент кафедри психіатрії та психотерапії ФПДО ЛНМУ ім. Д. Галицького. Працює в клінічному стаціонарі в якості психіатра та психотерапевта. Засновник центру ментального комфорту Aim.Lviv.
Вікторія Сахон
Студенка кафедри теоретичної та практичної психології Національного університету «Львівська політехніка», учасниця лідерської програми Children for Peace у м. Едмонтон, Канада та Першої зимової школи з організаційної та економічної психології. Наукові інтереси: клінічна психологія, дитяча та сімейна психологія, психологія та профілактика стресу, психологія управління.
Роман Андрієвський
Психолог-психоаналітик, дитячий та юнацький психотерапевт, консультант з питань сексуальності; керівник "Центру розвитку дитини"; член Української спілки психотерапевтів, член Асоціації сексологів та сексотерапевтів України.
Ірина Кривенко
Клінічний психолог, кандидат психологічних наук, доцент кафедри психології та психотерапії Українського католицького університету, викладачка, дослідниця, працює в ключі психодинамічно-орієнтованої психотерапії, символдрами, арт-терапії. Організатор дослідницько-психологічнного проекту по роботі зі сновидіннями.
Ірина Семків
Практикуюча психологиня, психотерапевтка за напрямком Юнгіанського психоаналізу. Кандидат психологічних наук, доцент кафедри психології та психотерапії Українського католицького університету. Автор/співавтор навчальних та розвивальних проектів щодо стосунків, таких як: «Майстерня стосунків», «Бути з іншим залишаючись собою», «Психологічна школа майстерність у комунікації та стосунках» та ін.
Аделіна Богомаз
Психологиня, персональний коуч, спікер психологічних подій та засновниця блогу BeMore
Катерина Балінська
Психолог, засновниця Центру Жіночої досконалості Афродіта, сертифікований інструктор Міжнародної Федерації Імфітнесу, автор книги «Я щаслива Жінка» та багатьох програм для жінок, щаслива дружина та мама трьох дітей.
Ігор Корнієнко
Кандидат психологічних наук, завідувач кафедри практичної психології Львівського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, голова Асоціації практикуючих психологів Львівської області. Напрямом роботи є керівництво психологічною службою області; консультативно-методична допомога з питань психологічного супроводу; допомога органам управління у плануванні освітньої діяльності та вирішенні проблемних ситуацій; розробка та реалізація довгострокових програм психологічного супроводу.
Світлана Незабитовська
Психолог, тренерка, викладачка, розробник програм особистісного росту, тематичних тренінгів, профорієнтаційних ігор та квестів, розвиткових курсів; засновниця Академії розвитку особистості "Unique"; практичний психолог Психологічної служби ЛНУ ім. Івана Франка
Віта Кайгародова
Практичний психолог Психологічної служби ЛНУ ім. Івана Франка; кандидат у психотерапевти за методом символдрами; вивчала клінічну психологію в ЛНУ ім. Івана Франка
Євгенія Шапочка
Практикуючий клінічний психолог, сертифікований гіпнотерапевт, сертифікований інструктор методу Hypnobirthing. Вже більше 9 років займається терапією залежної поведінки.
Євгеній Суковський
Практичний психолог, поведінковий терапевт, магістр у галузі спеціальної освіти. Вищу освіту здобув в Україні, навчався в магістратурі в США. Працював у НРЦ «Джерело» 11 років, тепер, вже 5 років, займається приватною практикою. Викладав в університеті, провів безліч тренінгів, лекцій та батьківських шкіл по поведінковій терапії. Автор статей про важкі поведінкові розлади та книги порадника для батьків, що мають дітей із ГРДУ
Лідія Боженко
Практичний психолог, консультант з 15 річним досвідом, методист відділу психологічного супроводу, соціальної адаптації та виховання молоді Навчально-методичного центру освіти м.Львова. Провела понад 150 навчальних, семінарів та занять, майстер-класів на різноманітну психологічну та педагогічну тематику. Є тренером із програми виховної роботи для дітей від 13 до 18 років: «Особиста гідність. Безпека життя. Громадянська позиція». Фахівець із роботи з метафоричними асоціативними картами, арт-терапії, пісочної терапії.
Вікторія Гупаловська
Практикуючий психолог, психотерапевт, біолог-фізіолог, доцент кафедри психології ЛНУ ім. Івана Франка, кандидат психологічних наук, дійсний член Української спілки психотерапевтів, Міжрегіонального товариства сприяння розвиткові символдрами, Асоціації практикуючих психологів України, Інституту системної терапії.
Павло Бачинський
Тренер-консультант та менеджер проектів Українського інституту Позитивної крос-культуральної психотерапії та менеджменту, член УСП, УАПП, WAPP. Практичний досвід - понад 10 років.
Олег Романчук
Лікар-психотерапевт (КПТ, EMDR, схема-терапія, ТРТ), дитячий та підлітковий психіатр, директор Інституту психічного здоров'я УКУ та Українського інституту когнітивно-поведінкової терапії, акредитований тренер та супервізор у методах КПТ, EMDR, схема-терапії, ТРТ, Президент Української асоціації когнітивно-поведінкової терапії.
Ольга Яскевич
Кандидат психологічних наук, доцент кафедри психології та психотерапії Українського католицького університету, сертифікований психотерапевт Європейської конфедерації психоаналітичних психотерапій (ЄКПП), Української конфедерації психоаналітичних психотерапій (УКПП), Української спілки психотерапевтів (УСП) за психоаналітичним напрямком, спеціалізація в пре- та перинатальній психотерапії. Викладає психотерапевтичні курси, веде приватну практику і групи в стаціонарі.
Оксана Хрупа
Психолог, здобуває сертифікат психотерапевта в напрямку психодрама в УСП, займається приватною практикою, працює з дітьми і дорослими, організовує навчально - практичні заходи для секції психодрами УСП.
Зарей Гарунц
Психолог, к.ф.-м.н, дослідник східних культур, поет, мандрівник.
Made on
Tilda